Prezentácia sa nahráva. Prosím počkajte

Prezentácia sa nahráva. Prosím počkajte

Krížová cesta detí /:Bol si tam, keď kríž ťažký niesol Pán:/

Podobné prezentácie


Prezentácia na tému: "Krížová cesta detí /:Bol si tam, keď kríž ťažký niesol Pán:/"— Prepis prezentácie:

1 Krížová cesta detí /:Bol si tam, keď kríž ťažký niesol Pán:/
Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď kríž ťažký niesol Pán.

2 Pán Ježiš je odsúdený na smrť.
/:Bol si tam, keď bol odsúdený Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď bol odsúdený Pán.

3 Pán Ježiš berie kríž na svoje plecia.
II. Pán Ježiš berie kríž na svoje plecia. /:Bol si tam, keď Pán kríž na seba vzal:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď Pán kríž na seba vzal.

4 Pán Ježiš prvý raz padá pod krížom.
III. Pán Ježiš prvý raz padá pod krížom. 3. /:Bol si tam, keď prvýkrát spadol Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď prvýkrát spadol Pán.

5 Pán Ježiš sa stretáva so svojou matkou.
IV. Pán Ježiš sa stretáva so svojou matkou. /:Bol si tam, keď sa s Matkou stretol Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď sa s Matkou stretol Pán.

6 Šimon z Cyrény pomáha Pánu Ježišovi niesť kríž.
/:Bol si tam, keď mu Šimon pomáhal:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď mu Šimon pomáhal.

7 Veronika podáva Pánu Ježišovi šatku.
/:Bol si tam, keď bol s Veronikou Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď bol s Veronikou Pán.

8 Pán Ježiš druhý raz padá pod krížom.
VII. Pán Ježiš druhý raz padá pod krížom. /:Bol si tam, keď pod krížom klesol Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď pod krížom klesol Pán.

9 Pán Ježiš napomína plačúce ženy.
VIII. Pán Ježiš napomína plačúce ženy. /:Bol si tam, keď k ženám hovoril Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď k ženám hovoril Pán.

10 Pán Ježiš tretí raz padá pod krížom.
IX. Pán Ježiš tretí raz padá pod krížom. /:Bol si tam, keď tretíkrát spadol Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď tretíkrát spadol Pán.

11 Pánovi Ježišovi zvliekajú šaty.
X. Pánovi Ježišovi zvliekajú šaty. /:Bol si tam, keď bol potupený Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď bol potupený Pán.

12 Pána Ježiša pribíjajú na kríž.
XI. Pána Ježiša pribíjajú na kríž. /:Bol si tam, keď sa na kríž vystrel Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď sa na kríž vystrel Pán.

13 Pán Ježiš na kríži zomiera.
XII. Pán Ježiš na kríži zomiera. /:Bol si tam, keď na kríži zomrel Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď na kríži zomrel Pán.

14 Pána Ježiša skladajú z kríža.
XIII. Pána Ježiša skladajú z kríža. /:Bol si tam, keď bol z kríža sňatý Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď bol z kríža sňatý Pán.

15 Pána Ježiša pochovávajú.
XIV. Pána Ježiša pochovávajú. /:Bol si tam, keď bol pochovaný Pán:/ Nezabudni v ťažkej chvíli, že ho všetci opustili, bol si tam, keď bol pochovaný Pán.

16 Otče náš... Zdravas Mária... Sláva Otcu...
ZÁVER Pred oltárom Na úmysel Svätého Otca.... Otče náš... Zdravas Mária... Sláva Otcu... Pane Ježišu Kriste, vyslyš sv. Otca pápeža Benedikta, svojho námestníka, aby dosiahol všetko, o čo prosí v tvojom mene od nebeského Otca. Lebo ty žiješ a kraľuješ na veky vekov. Amen.


Stiahnuť ppt "Krížová cesta detí /:Bol si tam, keď kríž ťažký niesol Pán:/"

Podobné prezentácie


Reklamy od Google